КАФЕДРА ЕКОЛОГІЧНОЇ ЕКОНОМІКИНЛТУ України


79057. м. Львів, вул. Ген.Чупринки, 103, к 36, Пн-Пт, 8:30-17:30. Тел. /факс: +38(032) 239 27 23  Офіційна група на ФБОфіційна група ВК
Всього закінчило курс: 277 магістрів (станом на 01/03/17)
2016 vypysknyky
Випуск 2019 (6):
01. Біжецька Марія Янівна
02. Буній Іван Васильович
03. Гелетей Ольга Василівна
04. Дубинецька Тетяна Олегівна
05. Луцишин Тетяна Романівна
06. Рибак Мар’яна Романівна
Випуск 2018 (13+2=15):
01. Ахременко Анелія Володимирівна
02. Гуцуляк Анастасія Миколаївна
03. Дудюк Святослав Володимирович
04. Зіньків Анна Ярославівна
05. Липчей Юрій Юрійович
06. Луцак Уляна Андріївна
07. Михалець Назар Васильович
08. Навроцька Мар'яна Володимирівна
09. Пехтльофф Олег Андрійович
10. Рошко Павло Валерійович
11. Семен Микола Ігорович
12. Сенета Зоряна Ярославівна
13. Стефанишин Лілія Ярославівна
 
14. Леськів Руслана (з)
15. М'якуш Юлія Богданівна (з)
Випуск 2017 (15+4=19):
01. Бурда Ігор Анатолійович
02. Дяків Андрій Любомирович
03. Зінкевич Юлія Юріївна
04. Климович Вікторія Петрівна
05. Колтун Іван Володимирович
06. Криворотенко Євгенія Геннадіївна
07. Кульпа Галина Петрівна
08. Лакатош Діана Іванівна
09. Лащукевич Олег Юрійович
10. Нечепуренко Богдан Геннадійович
11. Новіцький Ростислав Володимирович
12. Павлів Ростислав Олегович
13. Піцюра Михайло Ігорович
14. Рожкович Олег Миколайович
15. Салапак Зоряна Володимирівна
 
16. Дума Сніжана Іванівна (з)
17. Меленичук Юлія Василівна (з)
18. Павлюк Іванна Володимирівна (з)
19. Цуциловська Марія Ігорівна (з)
Випуск 2016 (15+3=18):
01. Бочуляк Юрій Сергійович
02. Бугір Марія Богданівна
03. Ворона Оксана Михайлівна
04. Горбач Сергій Вікторович
05. Гошовська Ольга Андріївна
06. Ільницька Марія Володимирівна
07. Коновалець Ольга Ігорівна
08. Костів Роксолана Іванівна
09. Маслак Юлія Юріївна
10. Мельник Наталія Михайлівна
11. Микита Назарій Олегович
12. Панчук Дарія Михайлівна
13. Равлюк Уляна Олегівна
14. Федорчук Тетяна Андріївна
15. Шугало Вячеслав Миколайович
 
16. Міджак Мирослава Ігорівна (з)
17. Паньків Оксана Євгенівна (з)
18. Трач Юліана Павлівна (з)
Випуск 2015 (12+3=15):
01. Батіг Олег Васильович
02. Пелюх Оксана Романівна
03. Коцемир Мар'яна Вікторівна
04. Кукуніна Марія Борисівна
05. Кучма Божена Андріївна
06. Лесюк Галина Миколаївна
07. Рудич Анастасія Валентинівна
08. Тістечок Ірина Степанівна
09. Федорко Володимир Васильович
10. Фурманова Зоряна Олександрівна
11. Шинкарчук Соломія Василівна
12. Юзич Надія Андріївна
13. Геник Ольга Ярославівна (з)
14. Дика Христина Володимирівна (з)
15. Ілько Маріан-Васіле Васіле (з)
Випуск 2014 (15):
01. Безик Ярослав Васильович
02. Волошин Леся Остапівна
03. Галятовська Ольга Ярославівна
04. Гапонова Тетяна Анатоліївна
05. Грех Ольга Борисівна
06. Єзерська Тетяна Євгенівна
07. Картузова Тетяна
08. Кінаш Христина Романівна
09. Колупаєва Ольга
10. Куцька Юлія Ігорівна
11. Мазур Ольга Миколаївна
12. Наконечна Людмила
13. Пилипчак Оксана Іванівна
14. Цинтилюк Надія Юріївна
15. Чупляк Ольга Богданівна
Випуск 2013 (12):
01. Баран Ірина Олегівна
02. Кіндрат Марія Борисівна
03. Ковальчук Наталія Миколаївна
04. Колупаєва Ольга Сергіївна
05. Красниця Світлана Михайлівна
06. Меркулова Олена Вікторівна
07. Парахоняк Володимир Орестович
08. Патицька Христина Василівна
09. Простопчук Наталія Валеріївна
10. Січ Марія Василівна
11. Чура Лілія Володимирівна
12. Щур Ганна Анатоліївна
Випуск 2012 (8):
01. Кошелюк Ірина
02. Кушнір Оксана Володимирівна
03. Леськів Ольга Олегівна
04. Петрук Мирослава Олександрівна
05. Риндик Маряна Григорівна
06. Руда Марія Віталіївна
07. Сулік Ірина Василівна
08. Чучкевич Ольга Анатоліївна
Випуск 2011 (15):
01. Була Марта
02. Іжик Галина
03. Ільків Христина
04. Країнська Ірина
05. Лужецька Леся
06. Мазур Микола
07. Мазур Тетяна
08. Матвієнко Марія
09. Юроца Ірина
10. Озарків Ольга
11. Руда Тетяна
12. Татарин Олег
13. Хопта Світлана
14. Шведюк Юлія
15. Яворівська Лілія
Випуск 2010 (16):
01. Будзович Ганна Василівна
02. Гадада Мальвіна Богданівна
03. Гамолюк Руслана Борисівна
04. Гладка Діана Віталіївна
05. Гненюк Віталій Юрійович
06. Данилів Ірина Ігорівна
07. Долженко Олена Олександрівна
08. Дума Ірина Іванівна
09. Душна Оксана Петрівна
10. Кварцяний Володимир Володимирович
11. Козій Іванна Володимирівна
12. Лінинська Леся Михайлівна
13. Оприск Оксана Романівна
14. Пушко Олександр Сергійович
15. Харчук Тетяна Олександрівна
16. Цимбалюк Олександр Тарасович
Випуск 2009 (17):
01. Бабкевич Уляна Петрівна
02. Біць Галина Миронівна
03. Блищак Ганна Михайлівна
04. Буряк Оксана Богданівна
05. Василишин Христина Романівна
06. Гриців Катерина  Михайлівна
07. Дільна Марія Володимирівна
08. Іваночко Галина Степанівна
09. Кравець Тетяна Григорівна
10. Лотиш Олеся Львівна
11. Макар Віталій Васильович
12. Мацюра Ірина Ігорівна
13. Пацак Лілія Мирославівна
14. Полеха Богдана Богданівна
15. Прихід Ігор Михайлович
16. Сорока Назар Любомирович
17. Шаваринська Христина Володимирівна
Випуск 2008 (14):
01. Восканян Сона Юріківна
02. Дзяма Мажена Василівна
03. Дзьоба Юрій Миколайович
04. Душна Мар’яна Петрівна
05. Калагурська Ольга Михайлівна
06. Масик Ігор Орестович
07. Мельник Андрій Володимирович
08. Продан Василь Іванович
09. Прокопчук Марина Віталіївна
10. Саврук Ярина Михайлівна
11. Стрямець Наталія Сергіївна
12. Тихонюк Тетяна Василівна
13. Шовган Юрій Анатолійович
14. Юсько Ірина Василівна
Випуск 2007 (17):
01. Бас Тетяна Богданівна
02. Жила Андрій Сергійович
03. Ковбель Олександр Михайлович
04. Копач Ніна Іванівна
05. Кошла Роман Володимирович
06. Кузьмич Віктор Вікторович
07. Кусьпісь Розалія Романівна
08. Миронюк Роман Олегович
09. Омельяненко Олег Олексійович
10. Пелиньо Ліана Миколаївна
11. Ростока Роман Мирославович
12. Страмик Софія Романівна
13. Стрижак Наталія Іванівна
14. Туракевич Сергій Миколайович
15. Тущенко Галина Ярославівна
16. Щербатий Василь Іванович
17. Яворівська Лідія Андріївна
Випуск 2006 (16):
01. Басюк Іван Володимирович
02. Буйна Ірина Степанівна
03. Василенко Тетяна Павлівна
04. Васюта Олександр Сергійович
05. Вітик Мар’яна Андріївна
06. Голубець Назар Йосипович
07. Залипський Тарас Олегович
08. Корончевська Ольга Ігорівна
09. Краснянський Андрій Володимирович
10. Лозинська Діана Ігорівна
11. Остапчук Сергій Михайлович
12. Пастернак Олена Ігорівна
13. Савчин Вікторія Олегівна
14. Слівінська Валентина Валеріївна
15. Слободян Олеся Несторівна
16. Чик Андрій Михайлович
Випуск 2005 (15):
01. Белякова Ангеліна Володимирівна
02. Вичка Олександр Васильович
03. Всяка Руслана Богданівна
04. Дарчик Тетяна Василівна
05. Дробоцька Ірина Русланівна
06. Гончаренко Леся Федорівна
07. Кушнір Юлія Володимирівна
08. Лихва Галина Ярославівна
09. Маковецький Андрій Володимирович
10. Петрів Ольга Богданівна
11. Подольчак Марта Григорівна
12. Потай Оксана Анатоліївна
13. Різник Михайло Борисович
14. Родич Христина Богданівна
15. Олашин Василь Петрович
Випуск 2004 (17):
01. Бражник Дмитро Володимирович
02. Бражник Ольга Ярославівна
03. Вегера Неля Стефанівна
04. Войтенко Аліна Олександрівна
05. Ганжа Зоя Олександрівна
06. Гронзаль Романа Богданівна
07. Костенко Ірина Валентинівна
08. Кравців Артем Ігорович
09. Куриляк Людмила Олександрівна
10. Майор Роман Володимирович
11. Мірецька Ірина Ігорівна
12. Пантелюк Марія Іванівна
13. Пісулінська Наталія Анатоліївна
14. Ролько Ірина Романівна
15. Сенюк Андрій Іванович
16. Соловей Інна Дорофіївна
17. Тиравський Ярослав Іванович
Випуск 2003 (16):
01. Бойко Сергій Володимирович
02. Бродович Юрій Романович
03. Демкович Олег Олегович
04. Заремба Анастасія Борисівна
05. Коваль Лідія Андріївна
06. Михнич Роман Володимирович
07. Огороднік Ігор Петрович
08. Павліщук Оксана Петрівна
09. Пося Руслан Анатолійович
10. Растєгаєва Марія Сергіївна
11. Слюсарчук Ростислав Іванович
12. Фріз Володимир Васильович
13. Хлипавка Наталія Іванівна
14. Шевчук Марія Вікторівна
15. Юхман Андрій Степанович
16. Якімцов Віктор Вікторович
Випуск 2002 (16):
01. Бельський Андрій Євгенович
02. Вихрущ Наталя Богданівна
03. Галайко Віталій Михайлович
04. Гоцій Нестор Богданович
05. Гут Любомира Мирославівна
06. Закала Оксана Степанівна
07. Ковалишин Володимир Романович
08. Курак Дмитро Степанович
09. Кулик Валерія Миколаївна
10. Курдина Ольга Орестівна
11. Лешко Марія Петрівна
12. Мандрик Василь Олегович
13. Масляк Андрій Юрійович
14. Тибінка Олександра Богданівна
15. Хамардюк Віра Тарасівна 
16. Штогрин Зиновій Іванович
 
Випуск 2001 (13):
01. Басова Олена Володимирівна
02. Гоцій Орест Богданович
03. Кирильченко Анатолoій Петрович
04. Котьолкін Максим Вікторович
05. Кулешник Тарас Яркович
06. Кульчицька Евелина Антоніївна
07. Левчук Тарас Валерійович
08. Матвеєв Євген Едуардович
09. Мулява Марія Богданівна
10. Пашковська Мирослава Павлівна
11. Слюсаренко Олександра Богданівна
12. Федишин Володимир Семенович
13. Чернецька Тетяна Віталіївна
Випуск 2000 (18):
01. Білей Ганна Петрівна
02. Вучичевич Катерина Віталіївна
03. Галкін Олександр Юрійович
04. Гайдук Ігор Григорович
05. Ільницька Юлія Йосифівна
06. Кобринович Роман Михайлович
07. Конрад Марина Ярославівна
08. Кутна Оксана Романівна
09. Лабунська Марта Володимирівна
10. Лико Галина Ярославівна
11. Мельник Сергій Олександрович
12. Онуфрик Ігор Петрович
13. Польовський Андрій Михайлович
14. Потай Мирослава Анатоліївна
15. Хороших Олена Вікторівна
16. Шептицький Ярослав Володимирович
17. Яворський Тарас Степанович
18. Янчуков Олексій Валерійович
 

Студенти кафедри

ЕКО-51м (13)
2016 ahrem 2016 gutsul 2016 dyd 2016 lypch 2016 lucak 2016 myhal 2016 navroc 2016 peht  2016 roshko 2016 seme 2016 senet 2016 stefan

Статистика

Кількість студентів:
денна 21, заочна 2
бюджет 21, контракт 2
Разом 23
Всього випущено магістрів 277

ЕКО-51м

Теоретичне навчання з 04/09!!!
 

ЕКО-61м

Теоретичне навчання з 04/09!!!
GREEN Blue Orange BACK TO TOP